Zmaga starejših pionirjev proti KD Zagorje

DSC_0034V nedeljo, 22.11.2015 so se starejši pionirji U15 doma, v ŠD Medvode pomerili proti ekipi KD Zagorje. Domačini so v tekmo “štartali” hrabro in že na začetku povedli. Prva četrtina se je končala z rezultatom 27:12. V ostalih četrtinah so ohranjali razliko in na koncu slavili z rezultatom 80:45. Velja omeniti, da so se prav vsi igralci vpisali med strelce!

Izjavi igralcev:

Vidovic_MVidovič M.: “Začeli smo dobro. Prva četrtina nam je lepo stekla in hitro smo si priigrali dobre priložnosti. V drugi četrtini so se pokazale luknje v obrambi. Imeli smo težave pri branjenju igralcev v situacijah ena na ena. Ko povzamem prvi polčas se mi zdi, da so se težave pojavljale večinoma v obrambi. S tretjo četrtino se je to spremenilo. Obramba je bila boljša vendar napad ni najbolje stekel. V zadnji četrtini smo minute izkoristili za testiranje naših napadalnih akcij. Tekma kot celota je bila dobra, z manjšimi napakami in težavami v obrambi.”

Plavec_VPlavec V.: “Začeli smo agresivno s pressingom in si s tem naredili prednost. V drugi četrini smo delali več napak vendar tudi nasprotnik se ni uspel rezultatsko približati. Ob polčasu smo vodili za 24 točk. Tretja četrtina je bila malo bolj kolektivna in dobili smo jo z rezultatom 15-7.Ob ogromno storjenih naših napakah (koraki), so enako to delali tudi nasprotniki. Čestitam soigralcem za zmago in gledalcem za dobro navijanje.”

 

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
KD Zagorje121471245
Medvode U152723151580

Strelci za Medvode: Gortnar 14, Grošelj 16, Vidovič 11, Šimenc 5, Vračevič 10, Smolič 9, Cizelj 4, Plavec 2, Janev 2, Dobnikar 4, Berlič 1. Mesarič 2.