Starejši pionirji z dobro obrambo do visoke zmage

DSC_0034V nedeljo 17.1.2016 so se v domači dvorani Medvode pomerili medvoški pionirji proti Kolpi. Medvoščani so začeli tekmo zelo borbeno in nasprotnikom niso dovolili, da bi se razigrali. Z dobro obrambo so prestregli veliko žog ter s hitrimi protinapadi uspešno zaključevali. Končni rezultat je znašal 99:31 za Medvoščane. Nova tekma Medvoške pionirje čaka že v torek, 19.1.2016, ko gostujejo v Celju proti ECE Celje.

Simenc_NŠimenc N.: “Mislim, da smo tekmo začeli dobro, saj smo že v prvi minuti povedli. Z veliko željo po zmagi, borbo in dobro obrambo nismo dovolili nasprotniku, da meče na koš in prvi polčas smo dobili s 40:16. na parket se je po enomesečni odsotnosti vrnil tudi Jure Grošelj, ki je tudi pripomogel k dobremu rezultatu.
Tudi v drugem polčasu smo igrali po navodilih trenerja in tako slavili z 99:31. izboljšati se moramo še v izvajanju prostih metov in metu za tri točke, da bomo lahko še bolj samozavestni.
Čestitke fantom in hvala trenerju in gledalcem.”