Starejši pionirji U15 v Črnomlju dosegli stotico

DSC_0034V nedeljo 29.11.2015 so se starejši pionirji U15 odpravili na gostovanje v Črnomelj h ekipi Kolpa. Fantje so tekmo začeli nezbrano in 1. četrtino do domačini dobili z rezultatom 19:16. Nato pa so se medvoščani zbrali, ekipno odigrali tako v obrambi kot tudi v napadu in hitro povedli. Prednost je do konca tekme naraščala. Proti koncu zadnje četrtine pa so dosegli še stotico ter se zasluženo veselili zmage. Nova tekma bo že v četrtek 3.12.2015, ko v Medvode prihaja ekipa ECE Celje.

Izjava

Jorgic_DJorgič D.: “V 1. četrtini smo v obrambi zelo slabo komunicirali kar je bil razlog, da smo četrtino izgubili, v napadu pa smo preveč lahkih metov zgrešili. V 2. četrtini sta nas dober met in obramba vodila do višje razlike ob polčasu. V 3. četrtini smo upočasnili nivo igre in v obrambi nekoliko slabše odigrali. V zadnji četrtini pa smo dvignili raven igre na najvišjo in dobili četrtino z rezultatom 1:30.
Zahvaljujem se soigralcem, trenerju in navijačem za spodbudo.”