Starejši pionirji novo leto začeli z zmago

DSC_0031V nedeljo 10.1.2016 so se starejši pionirji U15 odpravili na gostovanje v Zagorje. Fantje so se držali navodil trenerja in začeli tekmo z veliko željo in borbo. To se je obrestovalo in razlika je hitro naraščala. Prvo četrtino so dobili z 13:28. Tekom tekme so prikazali lepo ekipno igro in na koncu slavili z rezultatom 54:75.

Izjavi igralcev

Vracevic_NVračevič N. (cap): “Prvi 2 minuti smo zaostajali, a smo hitro povedli in dobili četrtino. Druga je bila na dobrem nivoju in dobili smo četrtino s tem tudi polčas. 3. četrtina je bila slabša, ker nam je padla koncentracija in tudi naša obramba je bila slabša. Potem smo se hitro zbrali in tekmo zmagali s kolektivno igro. Hvala gledalcem za navijanje in podporo.”

Berlic_ZBerlič Ž.: “Prvo četrtino smo začeli dobro z nekaj napakami pri obrambi. Druga četrtina je bil tudi dobra, napad nam je uspel a še vedno smo imeli nekaj napak pri obrambi. Tretja četrtina je bila prav tako dobra in odpravili smo napake pri obrambi vendar smo dobili nekaj metov za tri točke vendar smo se pobrali in to na nas ni vplivalo. Zadnjo četrtino smo igrali enako kot ostale. Soigralcem bi čestital za borbo in za zmago.”

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Medvode U152816102175
KD Zagorje1313121654