Starejši pionirji doma premagali ECE Celje

DSC_0031Starejši pionirji U15 so v četrtek 3.12.2015 ob 19:00 uri doma gostili ekipo ECE Celje. Medvoščani so tekmo začeli odločno vendar z ogromno napakami, ki pa jih nasprotnik ni znal kaznovati. Napade so hitro zaključevali, v obrambi pa igrali solidno ter Celjanom oteževali mete na koš. Ob polčasu je bil rezultat 48:11 za Medvoščane. V drugem polčasu pa so se domačini nehali boriti, stopnjevali število napak v napadu, v obrambi pa jih praktično ni bilo. V drugem polčasu so bili Celjani uspešnejši v napadu, saj so dosegli 40 točk, med tem ko so jih Medvoščani samo 27. Vendar je bila razlika v prvem polčasu vseeno prevelika in končni rezultat je znašal 75:51 za Medvode.

Izjava

lukic_vLukič V.: “Tekma v celoti ni bila najboljša. Naredili smo preveč osnovnih napak in nismo se držali navodil trenerja. V napadu smo zgrešili veliko 100 % priložnosti in igrali vsak po svoje, v obrambi nas je lahko prebil vsak igralec a so na našo srečo začeli šele proti koncu tekme, kjer je bila naše vodstvo že preveliko, da bi ga dohiteli. Prvi polčas je bil veliko boljši od drugega kar dokazuje tudi rezultat 48:11 a vseeno smo naredili preveč napak. V drugem polčasu je naša igra močno padla in napake so bile ves čas prisotne. Obrambo smo igrali brez kontakta in vsak nas je prebil, napad pa ni več stekel in podaje so letele po svoje. Vseeno čestitke ekipi za novo zmago in hvala vsem navijačem, ki so nas prišli spodbujati”

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Celje7493151
Medvode U152325151275

Strelci za Medvode: Vidovič 14, Grošelj 9, Gortnar 13, Cizelj 7, Šimenc 11, Vračevič 4, Berlič 2, Lukič 2, Plavec 6, Janev 2, Jorgič 5.