Savudrija, 4.dan

Ponovno smo se zbudili v lepo vreme, kar je pomenilo, da bomo lahko opravili z vsemi treningi. Tako kot običajno  smo tudi danes začeli dan z jutranjim tekom ter razgibavanjem, kateremu je takoj sledil zajtrk. Po končanem zajtrku so igralci že bili pripravljeni za jutranji trening za katerega lahko rečemo da smo ga opravili kar se da dobro. Igralcem se vidi da imajo željo po igranju košarke in po zmagah v naslednji sezoni, saj že od začetka priprav izvajajo kvalitetne treninge in se trudijo na vse pretege.

DSC_0144

DSC_0151

Še preden pa smo začeli z jutranjim treningom, pa smo se posvetili tistim sobam katere so zbrale najmanj točk pri oceni za čistost. Za kazen so morali opraviti nekaj šprintov po igrišču, tako da računamo da bodo jutri ocen sob narasle. Nato se je dan nadaljeval po urniku, sledilo je dopoldansko kopanje, kosilo in popoldanski počitek katerega so fantje aktivno izkoristili, preizkusili so se tudi v drugih športih, kot je pink ponk in balinčkanje.

DSC_0103DSC_0110

Nato je na urniku sledilo kopanje, odpravili smo se pogledat tudi bolj oddaljene plaže, takoj zatem pa je že sledil popoldanski trening in povratne tekme.

20150820_15341620150820_153500

Tudi na popoldanskih treningih se je dobro delalo, tako da smo bili trenerji zadovoljni. Na tekmah pa so se danes izkazale prav vse ekipe, izkoristile se povraten dvoboje in vrnili nasprotnim ekipam za torkove poraze, tako da se do zadnjega trenutka ni vedelo katera od ekip bo jutri igrala polfinale ali tekme za 5 in 6 mesto. V polfinale so se uvrstile ekipe, ki so zasedle 1. In 2. mesto v skupini, tekme za 5. In 6. mesto pa igrata ekipi, ki sta zasedli 3. Mesto v skupini.
DSC_0166

DSC_0182DSC_0178

 

DSC_0168

Razpored jutrišnjih bojev:

DSC_0152DSC_0195DSC_0198

Skupina A
MESTO EKIPA ZMAGE PORAZI
1. PANATHINAIKOS 3 1
2. BARCELONA 2 2
3. REAL MADRID 1 3

DSC_0158DSC_0202DSC_0155

Skupina B
MESTO EKIPA ZMAGE PORAZI
1. CSKA 3 1
2. FENERBAHČE 3 1
3. OLYMPIACOS 0 4

 

Poleg vseh zgoraj opisanih aktivnosti smo s taborniki, kateri so nastanjeni v naši bližini, odigrali prijateljsko tekmo. Igrali smo za zastavo, katero smo tudi osvojili, tako da smo kasneje v večernih urah odigrali igro krajo zastave. Po dolgem obleganju tabornikov so naše vrste le popustile in taborniki so si priborili zastavo nazaj. Po končanem današnjem dnevu smo se odpravili nabirati energije za jutrišnji dan, saj jo bomo ob vseh aktivnostih potrebovali.