Priprave v Dravogradu, Prihod in 1.dan

Začelo se je zelo zgodaj z zbiranjem na parkirišču pred športno dvorano Medvode, kjer smo se kmalu poslovili od staršev in začeli pot v Dravograd. Med potjo se je navihanost že sprostila in pot je bila malce nemirna, kar na enkrat pa smo že prispeli v hotel dravograd.

Sledila je razporeditev po sobah in odhod na prvi trening. Za nekatere igralce je bil le ta prvi, zato smo morali preveriti nivo napredka in kondicijske priprave. Minilo je hitro in že je sledilo kosilo, popoldanski počitek in popoldanski trening. Seveda so igralci tudi po takem dnevu še vedno polni energije in je minilo še kar nekaj časa, da smo se odpravili v postelje.

Hotel Dravograd nas tudi tokrat ni razočaral in nam je pripravil odlično prehrano, da bo dovolj energije za celotni teden.