Poletni košarkarski tabor v Savudriji, 4.dan

DSC_0154Savudrija 4.dan
Končal se je četrti dan košarkarskih priprav v Savudriji in s tem tudi tekmovanja v skupini na košarkarskem turnirju. Igralci so že od jutra pričakovali popoldanske tekme in rezultate, saj smo danes izvedeli katere ekipe se bodo poemrile v polfinalu. Ker so bile tekme tako težko pričakovane je dan minil hitro in dopoldasnki trening je bil dobro opravljen. V 4 dneh na pripravah so se vse selekcije KK Medvod izkazale na treningih, kjer puščajo vso svojo energijo in si s tem prislužijo počitek v vodi in kosilo, da se okrepčajo za popoldasnki trening. Popoldanski trening je bil v današnjem dnevu še posebaj vroč, saj nam je bili vreme naklonjeno in je bilo nebo brez oblačka. Poleg tega so vsi čakali na tekmovanja, katera smo že omenili zgoraj.

DSC_0216

Na tekmovanjeih so se danes igrale povratne tekme:

Skupina A

Oklahoma:San Antonio (24:22)

Oklahoma:Cleveland (15:16)

San Antonio:Cleveland (11:26)

DSC_0233Skupina B

Toronto:Miami (18:18)

Toronto:Golden state (25:24)

Miami:Golden state (21:26)

Z zadnjimi tekmami smo izvedeli razvrstitve v posameznih skupinah po nsalednjem vrstnem redu.

Skupina A

1.Cleveland

IMAG1503

2.Oklahoma

IMAG1505

3.San Antonio

IMAG1504

Skupina B

1.Miami

IMAG1502

2.Golden State

IMAG1506

3.Toronto

DSC_0430

Tako se jutri križajo prvi iz skupine z drugim iz nasprotne skupine. Zadnje ekipe v skupini igrajo tekmo za razvrtitev za 5 in 6 mesto. Poleg polfinala, smo se odločili, da nemsto jutrišnjega dopoldanskega treninga naredimo šprtne igre in okupiramo vsa igrišča, ki niso košarkarska. Se pravi da namesto košarke igramo nogomet, odbojko, pink ponk…Po večerji bodo posamezne ekipe turnirja pokazale talente in se pikazali v kratki točki v večernem programu danes pa smo za večerni program izbrali pohod po Savudriji s svetilkami.

thumb_IMG_1646_1024