Najmlajši pionirji tudi iz Stožic brez poraza

DSC_0139V nedeljo 17.1.2015 so prvi s tekmami začeli najmlajši piornirji U11, ki so se odpravili na gostovanje v Stožice. Najprej so se pomerili proti ekipi Union Olimpija OKŠ, ki je prav tako pokazala veliko znanja in tekma se je odločala v zadnjih minutah zadnje četrtine. Na koncu so slavili Medvoščani z 29:35.

Sledila je druga tekma, kjer je nasproti stala Ilirija. Medvoščani so začeli močno, prepričljivo ter prvo četrtino dobili z 16:7. Prednost so nato stopnjevali in tekmo mirno pripeljali do konca. Končni rezultat na semaforju – 45:24.

Galerija 

Izjavi igralcev:

Mocnik_Leopold_TLeopold Močnik T.: “Danes, v drugem delu državnega prvenstva, smo igrali proti ekipama Union Olimpija OKŠ in Iliriji. Union Olimpija OKŠ se je izkazala za enakovrednega nasprotnika. Najbolj nas je presenetilo dekle, ki je igralo v njihovi ekipi. Kljub prvim slabšim trenutkom, se nam je uspelo zbrati in z ekipno igro premagati tekmeca. V drugo tekmo proti Iliriji smo šli v igro bolj samozavestno. Tako smo z dvema zmagama zaključili turnir. Na srečo se je današnji turnir končal brez poškodb. Zahvaljujem se soigralcem, trenerjem in glasnim navijačem.”

Vizjak_TVizjak T.: “V drugem kolu državnega prvenstva smo ponovno odigrali dve težki tekmi in pokazali, da se je trdo delo in znanje iz pripravljalnega obdobja dobro obrestovalo.Dodati moramo še nekaj malega na skupinski igri in s tem nam zmage v nadaljevanju ne uidejo. V veliko pomoč so nam bili tudi naši zvesti navijači, hvala.”

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Medvode U111297735
Union Olimpija OKŠ1762429

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Ilirija7103424
Medvode U1116912845