Mladinci po podaljšku izgubili proti Jelša Šmarje

DSC_0035Mladinci U19 so se v nedeljo 6.12.2015 odpravili na gostovanje v Šmarje pri Jelšah. Ekipi sta bili skozi celo tekmo enakovredni, ogromne težave pa so imeli Medvoščani pri metu, saj žoga nikakor ni hotela iti skozi obroč. Ob polčasu je bil rezultat na semaforju 28:18 za Jelša Šmarje. Preostali dve četrtini se nobena izmed ekip ni uspela preveč odlepiti in tako se je tekma po rednem delu končala z rezultatom 52:52. V podaljšku so bili bolj zbrani, ki so na koncu slavili z rezultatom 65:55.

Izjavi igralcev

Luksic_NLukšič N.:“Začeli smo dokaj nezbrano. Nasprotnik si je tako do začetka drugega polčasa priboril nekaj točk prednosti, ki jo je v drugem polčasu še povečal. Proti koncu tekme smo s korektno igro v obrambi in z nekaj zadetimi šuti od daleč uspeli ujeti nasprotnika. Sledil je podaljšek v katerem smo odigrali dobro obrambo, a v napadu žoga enostavno ni tekla.”

Gortnar_M

Gortnar M.: “Tekmo smo začeli kar v redu, vendar smo imeli pomanjkljivosti, ki so se pokazale tudi na rezultatu saj smo pri polčas zaostajali. Manjkal nam je tudi skok, tako v napadu kot v obrambi. Proti koncu tekme smo sicer ujeli nasprotnike in izenačili do konca tekme in si priborili podaljške, kjer pa smo zaradi slabe obrambe izgubili tekmo.”

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4PodaljšekRezultat
Medvode U191171222355
Jelša Šmarje – Podčetrtek131013161365

Strelci za Medvode: Resnik 10, Babnik 7, Lukšič 4, Martič 26, Peklaj 3, Berlič 5.