Mladinci izgubili proti Radenski Creativ

DSC_0035V nedeljo 17.1.2016 so se v ŠD Medvode pomerili medvoški mladinci proti Radenska Creativ. Tekmo so bolje začeli igralci Radenske in prvo četrtino dobili z rezultatom 10:17. V drugi četrtini so Medvoščani odigrali malo bolje in razlika je ob polčasu znašala 4 točke. Zaradi nezbranosti v obrambi ter lahkih košev, so nasprotniki razliko povečevali in na koncu slavili z 63:75.

Izjavi igralcev

Martič IgorMartič I.: “V tekmo smo stopili dokaj solidno. Steklo nam je v napadu kot tudi v obrambi. Ob koncu prvega polčasa smo se nevarno približali nasprotniku, a to majhno razliko je nasprotnik v drugem polčasu povečal. Naša igra v drugem polčasu je nekoliko nihala, predvsem v zadnji četrtini. Padli smo predvsem v obrambi, saj so nam nasprotniki pobrali večino skokov in s tem prišli do lahkih košev. Čestitam fantom iz Murske Sobote za zmago in borbenost, jaz pa srčno upam da se bo ta črn niz porazov končal že z naslednjo tekmo.”

Luksic_NLukšič N.: “Tekmo smo odprli dokaj solidno z ozirom na to, da je bil naš nasprotnik favorit. Vseskozi smo bili na razliki parih točk, a povesti nismo mogli in na koncu tudi izgubili. Pokopal nas je skok v obrambi kot tudi v napadu.”

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Radenska Creativ Sobota1720201875
Medvode U191023141663

Strelci za Medvode: Gortnar 4, Herceg 12, Lukšič 8, Martič 26, Peklaj 11, Bergant 2.