Medvoščani U19 doma morali priznati premoč Šentjurju

Mladinci U19, so v nedeljo 22.11.2015 v ŠD Medvode odigrali tekmo proti ekipi Šentjur Tajfun. 1. četrtino so domačini začeli solidno in jo dobili z rezultatom 23:19. V 2. četrtini so v igri padli in Šentjur je ob polčasu vodil z 39:40. V tretji četrtini so medvoški fantje prikazali več želje in borbe ter dobili četrtino z 16:8. Žal pa se je zalomilo v zadnji, 4. četrtini, ko so igralci Šentjurja pritisnili z agresivno obrambo, našim fantom pa met ni stekel. Končni rezultat 65:72 za Šentjur Tajfun.

Izjavi igralcev

Babnik_ABabnik A.: “Tekmo smo po moji oceni začeli precej bolje kot predhodne, saj smo po uspešnih prodorih prišli do vodstva, ki smo ga ohranili vse do sredine druge četrtine. Takrat je naša igra upadla in tako je rezultat bil vse do zadnjih minut izenačen, ampak na koncu nam met ni stekel in smo tako izgubili tekmo.”

Herceg_MHerceg M. (cap)“Tekmo smo začeli dokaj dobro, vendar s premalo agresivnosti in želje. Do polčasa smo bili z ekipo Tajfuna zelo enakovredni. V tretji četrtini smo se z dobro obrambno igro in z nekaj lahkim točkami naredili manjšo prednost. Na koncu smo klonili zaradi naših napak. Nismo poslušali trenerjevih navodil. Vendar nimamo kaj, že jutri se začnemo pripravljati na naslednjo tekmo in popraviti napake iz današnje tekme. Ob tej priliki bi pa rad povabil vse navijače, da se nam 29.11 pridružite v dvorani. Nasproti nam bo stala ekipa Hopsi Polzela .”

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Šentjur Tajfun192182472
Medvode U192316161065

Strelci za Medvode: Resnik 8, Peklaj 8, Gortnar 10, Martič 17, Lukšič 12, Magušar 2, Berlič 2, Herceg 4, Jenko 2.