Kadeti zaključili sezono z zmago, tekme odigrali tudi najmlajši in starejši pionirji

DSC_0069_aV preteklem tednu so kadeti odigrali zadnji dve tekmi v sezoni. Najprej so se v torek 15.3. pomerili proti Stražišču. Tekmo so Medvoščani slabo začeli in 1. četrtino izgubili z 26:13. V nadaljevanju so se zbrali in preostale 3. četrtine dobili. Končni rezultat je znašal 67:79.

Luksic_NLukšič N.: “Tekme nismo odprli najbolje. Nasprotnik nam je s hitrimi protinapadi pobegnil na 10 točk prednosti. V drugi četrtini smo zaigrali bolj zbrano in nasprotnika ujeli do konca prvega polčasa. V drugem polčasu smo nadaljevali z igro iz druge četrtine in tako povedli. Tekmo smo mirno pripeljali do konca in nasprotniku zadali prvi poraz v tem zadnjem delu.”

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Medvode U171323162779
Stražišče Kranj261362267

DSC_0001V soboto 19.3. pa so zadnjo tekmo kadeti odigrali na domačem igrišču v ŠD Medvode. Nasproti pa je stala ekipa Janče B. Tudi zadnjo tekmo v sezoni so kadeti U17 dobili z rezultatom 74:61.

Gortnar_GGortnar G.: “Začetek tekme ni bil preveč dober a smo jih po 5. minuti ujeli in prehiteli. V drugi četrtini smo probali rezultat obdržati a smo iz desetih točk prednosti do polčasa padli na 2 točki prednosti. V tretji četrtini je začela prva petorka in je v treh minutah naredila 10 točk prednosti. V zadnji četrtini je trener dal igralce, ki
bolj malo igrajo v igro, ki pa so dobro igrali. Bolj bi morali paziti na osebne napake, saj je veliko igralcev imelo v prvi polovici igre 3 osebne napake. Na koncu pa so štirje igralci imeli 4 osebne napake. Manjkalo pa je tudi skokov in zapiranje, kar je vodilo v lahke koše. Tekmo smo dobro igrali in na koncu zmagali za 13 točk.”

Rezultati

Janče B1121161361
Medvode U171814251574

DSC_0032_1V nedeljo 20.3. so v Radovljici svoj 2. turnir v 2. delu državnega prvenstva U11 odigrali najmlajši pionirji. V prvi tekmi so slavili proti domačinom, v drugi tekmi proti Ljubljani pa so morali priznati premoč.

Rezultati

Medvode U112216111766
Radovljica16013635

Rezultati

Ljubljana3012151370
Medvode U11992626

Po tekmi najmlajših pionirjev pa so se v ŠD Medvode pomerili še starejši pionirji proti Zlatorog Laško. Medvoščani so pa veliki zmedi v igri izgubili z 62:63.