Kadeti (U17) na prvi povratni tekmi v 1. delu DP neuspešni

DSC_0005V soboto, 10.10.2015 so kadeti odigrali četrto tekmo prvega dela tekmovanja v 2. SKL in prvo povratno tekmo v letošnji sezoni. Doma so se soočili s sovrstniki iz Stražišča. Začetek tekme je pripadel gostujoči ekipi, ki so povedli z delnim izzidom 20:3. V nadaljevanju so se domači zbrali in počasi zniževali razliko Stražišča. Tik pred polčasom so tako prišli na vsega tri točke zaostanka (37:34). Po polčasu pa je sledila povsem druga zgodba oziroma obraz Medvodčanov ter črn scenarij, ki je nasprotni ekipi znova prinesel varno razliko in prednost, ki so jo znali zadržati vse do konca dvoboja. Na koncu so gostje zmagali z rezultatom 62:76.

4. krog, 2. SKL – ŠD Medvode, Medvode
KK Medvode : KK Stražišče 62:76 (11:25, 23:16, 8:24, 20:11)
Strelci za KK Medvode: Magušar 11, Kopač A. 2, Resnik 12, Slapar 4, Marn, Maček Ž., Peklaj 11, Mažek N., Grošelj 8, Kalčič 7, Kralj 2, Bergant 5

Kralj_ZIzjava igralca Žiga Kralja:”V prvi četrtini smo v obrambi in tudi v napadu igrali nekoliko zaspano in temu primerno dobili preveliko številko točk. Z agresivno obrambo in napadom nam je kasneje nato uspelo zmanjšati prednost na tri točke. V drugem polčasu je zopet sledil gromozanski padec in s tem so si nasprotniki zagotovili dovolj veliko prednost, ki je niso več zapravili.

Izjava trenerja Roka Rupnika:”Danes sem izredno razočaran nad nekaterimi igralci, ki niso dali ekipi tistega, kar se od njih pričakuje. Pohvalil bi predvsem mladega Grošlja, ki se je izkazal tako v obrambi kot tudi v napadu ter se enakovredno kosal s skoraj štiri leta starejšimi fanti od sebe! Vse se torej da oziroma zmore, če je prisotna želja in volja. Le tega pa definitivno nismo kazali v prvi, niti v tretji četrtini. Take tekme se potem enostavno ne da, niti ne zasluži dobiti. Čestitke nasprotniku in hvala navijačem!

Rezultati

Ekipa1/42/43/44/4Rezultat
Stražišče Kranj2516241176
Medvode U17112382062