Kadeti (U17) doma do prve zmage v DP proti Šenčurju

20150820_153500V soboto, 26.09.2015 so kadeti doma pričakali sovrstnike iz Šenčurja in tako odigrali že 2. tekmo v letošnjem DP. Po izredno nervoznem začetku in slabem odstotku meta iz razdalje v prvem polčasu, so fantje v drugem polčasu stopili skupaj in prikazali lepo, všečno in povsem drugo igro. Tako so na koncu slavili z rezultatom 60:53 in prišli do prve zmage v letošnji sezoni. Čestitamo!

2. krog , 2. SKL – ŠD Medvode, Medvode
KK Medvode : KK Šenčur 60:53 (13:16, 8:10, 17:13, 22:14)
Strelci za KK Medvode: Magušar 20, Kopač 6, Resnik 4, Slapar, Lukšič 11, Marn, Maček Ž., Maček N., Peklaj, Kalčič 8, Kralj 6, Bergant 5.

Magusar_zIzjava igralca Žana Magušarja:”Današnja tekma se mi je zdela kar dobra. Prvo četrtino smo odigrali dobro. Zatem smo imeli padec v igri in naši meti do konca druge četrtine niso hoteli skozi obroč. V nadaljevanju smo se dvignili, stopili skupaj in začeli zadevati mete za 3 točke. Posledično smo se približali nasprotniku in v zadnji četrtini celo povedli. Vso to prigarano vodstvo smo na koncu z dobrim tempom in obrambo uspeli zadržati in dobiti tekmo.

Izjava trenerja Roka Rupnika:”Čestitke fantom za trdo prigarano, a obenem tudi zasluženo prvo zmago v državnem prvenstvu. V prvem polčasu smo nekako z dobro obrambo uspeli držati priključek z nasprotno ekipo, saj nam v napadu nikakor ni in ni steklo. Po polčasu smo zaigrali precej bolje in s predvsem kolektivno igro v napadu kot tudi v obrambi najprej ujeli nasprotnika, kasneje pa tudi povedli za 14 točk. To nam je prineslo mirno končnico in prvi dve točki v letošnji sezoni. Hvala vsem podpornikom!