’99 in ’97 v boj za prvo mesto, 2001 in mlajši za 3. mesto

V nedeljo, 5. 4. 2015, so fantje odigrali preostale tekme rednega dela. Kadeti in mladinci (U17 in U19) so si, z dobro igro in borbenostjo, prisvojili vse zmage na današnjih tekmah in se uvrstili v jutrišnji veliki finale. V finalu se bosta ekipi pomerili druga proti drugi. Ekipa U17 KK Medvode proti ekipi starejših fantov U19 KK Medvode. Fantom čestitamo in naj zmaga najboljši!
Hkrati so potekale tekme mlajših kategorij. Fantje letnika ’01/02 so prvo tekmo začeli borbeno, vendar jim je na koncu zmanjkalo nekaj športne sreče. Tekmo so končali s porazom. Danes fantje niso pokazali dovolj želje po zmagi, zato niso osvojili nobene tekme. Kljub temu se bodo jutri potegovali za dobro 3. mesto, kjer bodo lahko z dobro igro posegli po medalji. Držimo pesti!
Letnik 2000 jutri ne bodo imel tekme, saj so se že uvrstili na odlično 2. mesto. Čestitamo!

Razpored tekem za 1. mesto:
KK Medvode U17 vs KK Medvode U19 12.00h

Razpored tekem za 3. mesto:
KK Medvode vs South West White 10.00h

GALERIJA SLIK

image