Kadeti (U17) poraženi v Šenčurju

DSC_0005V soboto, 17.10.2015 so kadeti v 5. krogu prvega dela tekmovanja, 2. SKL za kadete odpotovali v Šenčur. V športni dvorani Šenčur je bilo videti delni rezultat 8:0 za domače, pa potem vrnitev gostov v igro in vodstvo tik pred koncem prve četrtine (21:22). Do polčasa so Medvodčani povečali razliko, vendar pa je do tretje četrtine zapravili. V izdihljajih tekme so bili nasportniki bolj zbrani in odločni, da bodo tekmo zmagali. Tako so na koncu slavili z rezultatom 79:72.

5 krog, 2. SKL za kadete – ŠD Šenčur, Šenčur
KK GGD Šenčur: KK Medvode 79:72 (21:22, 16:20, 19:15, 23:15)
Strelci za KK Medvode: Magušar 15, Kopač A. 3, Resnik 12, Slapar 2, Lukšič 15, Marn 3, Peklaj 8, Mažek N., Kalčič 6, Kralj 3, Bergant 1 in Maček Ž. 4

MarnIzjava igralca Miha Marna:”Ob začetku nismo prijeli in nismo bili resni. Dovolili smo nasprotni ekipi, da povede za osem točk. Po prvi minuti odmora smo se zbrali in zaigrali bolje. Celo tekmo smo bili malo močnejši, a na koncu je padla igra prejeli smo preveč točk. Klopi ni bilo slišati.”

Izjava trenerja Roka Rupnika:”Za današnji poraz prevzemam krivdo na svoja pleča. Predvsem pa me veseli dejstvo, da se je med strelce vpisalo 11 igralcev, kar pomeni, da dobro delamo in smo na pravi poti. Čestital bi nasprotni ekipi, ki nas je danes zasluženo premagala. Zahvalil pa bi se tudi staršem za prevoz in spodbudo na tekmi!