Zaključek 2017

S košarkarskim klubom Brinox Medvode smo zaključili leto 2017 v prešernem vzdušju. Ekipi Medvode beli in Medvode modri so se pomerili na tekmi in tudi v raznih spretnostnih igrah. Na koncu so imeli več sreče beli, vendar tekma ni imela rezultatskega pomena. Po končani tekmi je sledilo obdarovanje, ki so si ga igralci prirpavili sami. Nagrajena pa je bila tudi ekipa, ki je imela najbolj glasno klop in se je na turnirju najbolj borila. Ta čast je pripadala ekipi v modrih dresih.

Domov smo odšli z lepim spominom in s polnimi torbami slaščic in daril. Hvala staršem igralcev za podporo s tribun in udeležbo na turnirju.

Jutri pa vas KK Brinox Medvode člani vabijo na člansko tekmo v ŠD Medvode s pričetkom ob 19 uri.

Lepe in mirne praznike vam želi uprava in trenerji košarkarskega kluba.